33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Aktuality Podzimní fotbalový kemp Nová ves 25. - 26.10.2012

Podzimní fotbalový kemp Nová ves 25. - 26.10.2012

Email Tisk PDF

Všechny informace uvedené na přihlášce (odjezd, příjezd atd.) PLATÍ.

Prosíme rodiče dětí, kteří využijí individuální dopravu tam a zpět (nepocestují naším autobusem) - dejte vědět co nejdříve krátkou SMS zprávou na tel. 602 814 212 (vedoucí kempu - František Puchmertl).

S sebou: sportovní oblečení a obuv na trénink na hřišti i v hale, přezůvky do hotelu, plavky, plastovou láhev na pitný režim při trénincích, dostatek vhodného oblečení na převlečení, věci osobní hygieny

Sportovní vybavení (včetně míčů)zajistí organizátoři.

Drobné kapesné.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme