33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Aktuality Podmínky pro vstup na plavání pro veřejnost od 22. 11. 2021

Podmínky pro vstup na plavání pro veřejnost od 22. 11. 2021

Email Tisk PDF

Od 22. 11. 2021 podle vyhlášky ministerstva zdravotnictví ČR a usnesení vlády ČR je nutné před prodejem vstupenky na plavání pro veřejnost se prokázat platným potvrzením o bezinfekčnosti (plné očkování proti Covidu - 19 nebo prodělání nemoci Covid - 19 do 180 dní). Mládež od 12 let do 18 let se může i prokázat negativním PCR testem ne starším než 3 dni. Možnost prokázat se negativním PCR testem ne starším 3 dní mají i lidé očkovaní první dávkou proti Covid - 19. Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost. Děkujeme za pochopení.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme