Naše škola Centrum 33

Centrum 33

Centrum 33, “spolek“

Terezie Brzkové 31,  318 00 Plzeň

Spolupráce 33. základní školy a Občanského sdružení Centrum 33, probíhá v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže.

Občanské sdružení  se podílí  na organizování  prázdninových kempů a sportovně vlastivědných pobytů finančně tak, aby se mohlo zúčastnit těchto projektů co nejvíce žáků.

V roce 2016  byla Občanskému  sdružení  poskytnuta dotace od Statutárního města Plzně na pokrytí neinvestičních nákladů v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže ve výši Kč 15.000.

Dotace byla čerpána na

-          Vstupné na sportoviště – Laser Game, hala v rámci školy v přírodě v Žinkovech.

-          Ubytování, půjčovné lodí a zajištění nočního splutí Českým Krumlovem na vodáckém kurzu žáků 2. stupně.

-          Na  prázdninový fotbalový kemp, který pořádá škola pro žáky všech plzeňských škol jsme přispěli na úhradu dopravy žáků do Melchiorovy Hutě.

Aktualizováno Středa, 30 Listopad 2016 07:59

Podporujeme