33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

1. místo v oblastním přeboru v miniházené

Email Tisk PDF

V pátek 7.5.2010 se chlapci ze 4. a 5. tříd ve složení Daniel Chrástek, Tomáš Piroch, David Touš, Pavel Brejcha, Ladislav Hajšman, Jan Havlík, Jakub Kraček, Martin Rychnovský, Petr Řezáč, Martin Suchý, a Matyáš Šampalík zúčastnili oblastního přeboru v miniházené.

 

Ač se z vybraných žáků závodně věnují házené pouze dva chlapci - David Touš a Tomáš Piroch, i ostatní fotbalisté ukázali, že jsou schopni se prosadit i v jiném sportu než v kopané. Především svou fyzickou převahou a rychlostí, ale i smyslem pro herní kombinace předvedli všem družstvům sestavených především z házenkářů, že svým bojovným nasazením a nadšením pro sport, se dá vyhrávat. Zaslouženě si do školy přinesli zlato.

 

Pořadí:
1. 33. ZŠ Plzeň
2. Bolevecká ZŠ Plzeň
3. ZŠ Plzeň-Újezd
4. ZŠ Tymákov
5. ZŠ Starý Plzenec
6. 10. ZŠ Plzeň

Kompletní výsledky

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5148963