33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Vítězství v minifotbale

Email Tisk PDF

Během posledních čtyř let se naše škola dostala třikrát na Republikové finále v minifotbalu (Sportovní liga základních škol O pohár ministryně školství). A pokaždé jsme ze závěrečného turnaje odjížděli se zlatými medailemi. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy jsme se zúčastnili finále v Kroměříži a dokázali všechna svá utkání vyhrát. A stáli se tedy potřetí "mistry" mezi základními školami. Veškeré výsledky jsou na stránkách "sportovní ligy" (viz odkaz níže)

http://www.sportovniligazs.cz/vysledky/vysledky-minifotbalu-2016-2017/#more-3686

K úspěchu vedla cesta přes obvodní, okresní a krajská kola. Ovšem ještě před samotným finále jsem museli projít kvalifikací, kde jsme se potkali s nejlepšími týmy z Jihočeského a jižní části Středočeského kraje. Tento miniturnaj se konal v nedaleké Příbrami.

Úctyhodný je například fakt, že tým (který se postupně obměňoval-procházel "vývojem") v celém systému turnajů nepoznal hořkost porážky. A to se bavíme v součtu o cca 18 zápasech, vč. finálových duelů v Kroměříži.

 

Dík patří všem hráčům (žákům naší školy), kteří se do systému turnajů průběžně zapojovali:

Janda Josef
Plzák Patrik
Vajai Josef
Fikrle Matěj
Hrdlička Jan
Tegi Lukáš
Soupír David
Bartovský Matěj
Buranský Tomáš
Kožíšek Adam
Štolka Ondřej
Horvát Michal
Fišer Dominik
Kodýdek Matyáš
Kotěšovec Lukáš
Kuhajda Tomáš
Pecháček Ondřej
Popovič Roman
Kodýdek Matyáš
Plzák Patrik
Drda Adam
Jílek Petr
Kolerus Jan
Renza Filip
Krátký Kryštof

Další odkazy na zprávy o našem úspěchu:

http://www.fcviktoria.cz/clanek.asp?id=33-ZS-vyhrala-Sportovni-ligu-zakladnich-skol-K-triumfu-pomohli-i-viktoriani-11928

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11857492727-pohar-ministryne-skolstvi-2017/317297371129104-finale-sportovni-ligy-zs-o-pohar-ministryne-skolstvi/ (minutáž-začátek: 25 min. 30 sek.)

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 513
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5166445