33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Škola v přírodě Přímda (11. - 15. 10. 2010)

Email Tisk PDF

My, žáci 4. C, 5. A a 5. C, jsme se zúčastnili s velkým nadšením podzimní školy v přírodě na Přimdě. Celá akce se podařila o to více, že paní učitelky nám objednaly ukázkové slunečné počasí. Toho jsme využili k procházkám po okolí, k výšlapům ke zřícenině hradu Přimda, k terčovému závodu, k honbě za pokladem, sběru přírodnin a ke sportovním soutěžím na školním fotbalovém hřišti.

Hodně jsme navštěvovali místní zrekonstruovaný plavecký bazén, kde jsme nejen trénovali, ale též jsme se dosyta vyřádili na tobogánu a zrelaxovali se ve vířivce.

Velmi nám přišlo vhod i vnitřní vybavení objektu – tělocvična, posilovna, stoly na stolní tenis, ale  samozřejmě i učebny pro výuku, vědomostní soutěže a tvořivé výtvarné dílny. V klubovnách jsme vyráběli květináče ozdobené přírodninami a nástěnné obrazy.

Nejvíce jsme se všichni těšili na čtvrteční večer, který patřil závěrečné diskotéce. V záři barevných diskosvětel jsme se dokonale pobavili!

V pátek před odjezdem proběhlo závěrečné vyhodnocení celého pobytu a všichni jsme obdrželi pamětní list.

Těšíme se na další školu v přírodě, za půl roku jedeme zase Laughing !

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 513
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5175396