33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Vánoční florbalový turnaj

Email Tisk PDF

V pondělí 21. prosince se utkalo 20 týmů poskládaných ze žáků druhého stupně naší školy v tradiční akci, kterou je Vánoční florbalový turnaj. I když se jedná o dlouholetou školní tradici, letos poprvé se konala v Městské sportovní hale na Slovanech. Po celodenním zápolení se nakonec vítězem stal tým White Legends, který porazil v napínavém finále výsledkem 4:3 po samostatných nájezdech druhého finalistu Black Power. Z rukou Pavla Horvátha pak převzal putovní pohár. Oba finalisté pak museli spojit své síly, aby dokázali v exhibičním utkání konkurovat All Stars týmu učitelů, který nakonec se štěstím a po třech náhodných gólech porazili 3:2.

A protože nechceme nikoho ochudit o zážitky z této mimořádné akce, o které si celé Vánoce štěbetali vrabci na všech plzeňských střechách, přidáváme odkaz na krátký sestřih.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5149014