33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Noc s knihou

Email Tisk PDF

22.3.2016 se naše třída 6.C sešla ve škole i v 18:00 hodin. Rozhodli jsme se, že zkusíme vypátrat, co se ve školních lavicích a školních prostorách odehrává ve večerních hodinách.

Zabydleli jsme si třídu spacáky, karimatkami a batohy. Pak jsme se rozdělili. Někteří pracovali s knihou, jiní si zase zahráli hry v tělocvičně. Když se setmělo, zkusili jsme si, jak jsme odvážní. Zhasli jsme a procházeli po jednom školními prostorami. Pomocníkem nám byly pouze svítící kroužky na zemi.

Po takovémto dobrodružství jsme si lehli, povídali si a pak už spali a spali.

Školní zvonek nás probudil 23.3.2016 v 6:45. Uklidili jsme si věci, připravili třídu na vyučování a odebrali se do školní kuchyňky na snídani. Toasty všem chutnaly, a tak jsme byli příjemně naladěni na další program během vzdělávacího dopoledne.

Jaro a blížící se Velikonoce jsme přivítali procházkou u řeky. Pak už nám zbývala návštěva Muzea knihy a knihtisku. Dozvěděli jsme se, jak knihy vznikaly, kdo se o ně stará a viděli jsme, jak v současnosti při tisku knih a míchání barev pomáhá počítač.

Naše třídní akce se nám povedla a už se těšíme s blížícím se koncem školního roku na další.

 

 

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5150336