33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Zážitkový kurz Žinkovy

Email Tisk PDF

Ve dnech 3. – 6. 10. 2016 se uskutečnil Zážitkový kurz pro 6. ročníky naší školy. Doprava proběhla bezproblémově autobusy ČSAD. Ubytování a stravování bylo zajištěno ve velmi příjemném prostředí penzionu Sportcentrum Žinkovy, které má dostatečnou kapacitu a disponuje výborným sportovním zázemím v podobě dvou tělocvičen a venkovních víceúčelových hřišť. V okolí se nacházejí vycházkové trasy krásným přírodním prostředím, naučná lesní stezka a zřícenina hradu Potštejn a veřejnosti bohužel nepřístupný zámek Žinkovy.

Zážitkového kurzu se zúčastnilo 68 žáků 6. ročníků naší školy, pedagogický dohled zajišťovalo 6 pedagogických pracovníků- učitelek naší školy, jmenovitě Irena Polcarová, Ivona Cinková, Alexandra Trtílková, Hana Junková, Lenka Hajšmanová a Světlana Markvartová.

Program byl připraven pro věkovou skupinu žáků 6. třídy, byl zaměřen na teambuldingové a zážitkové aktivity, zábavné procvičování jazykových a matematických schopností a na různé sportovní aktivity v tělocvičnách i v přírodě. Žáci byli vedeni k zásadám správného stolování a vhodného sociálního chování. V rámci programu byl zařazen táborový oheň s opékáním buřtů i lovení Bobříka odvahy a na závěrečný večer byl pro žáky připraven maškarní ples, který byl příjemným zakončením pobytu.

 

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5150376