33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Outdoor 2017

Email Tisk PDF

V termínu 18. – 22.9.2017 se uskutečnil outdoorový kurz žáků 8.ročníku v Jizerských horách. Bydlení bylo zajištěno v penzionu Artur v Janově nad Nisou, kde se také odehrávaly některé aktivity – nízké a vysoké lanové překážky, teambuildingové aktivity, míčové hry, trampolíny. Na pouštění draků – kiting jsme využili louky na Hraběticích a travní lyžování proběhlo na sjezdovce v Bedřichově. Zde si žáci i vyzkoušeli tzv. suché lezení na stěně, které imitovalo lezení v ledu – za pomocí cepínů museli zdolat dřevěnou stěnu. V rámci koloběžkového výletu žáci poznali okolí vodní přehrady Josefův důl. Pro všechny tento týden přinesl mnoho netradičních zážitků, při kterých bylo třeba posunout svoje hranice strachu a překonat sám sebe.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5148972