33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Chemik - chemická soutěž

Email Tisk PDF

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do soutěže „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2017/2018“. 1. kola se zúčastnilo třináct „deváťáků“. Tentokrát tři nejlepší, Daniel Másilko a Jakub Racek z IX.C a Ondřej Sotona z IX.A, postoupili do 2. kola, které proběhlo na 10. ZŠ Plzeň 13. 12. 2017. Obě tato kola byla teoretická.

Patnáct nejlepších řešitelů z Plzeňského kraje a patnáct z Karlovarského kraje se probojovalo do 3. kola (praktického), které se konalo 8. 1. 2018 v Karlových Varech na Střední uměleckoprůmyslové škole. Mezi tyto žáky patřil Kuba i Ondra! Je to veliký úspěch, protože letos byla větší konkurence a asi i náročnější 2. kolo. Do celostátního (posledního) kola sice kluci nepostoupili, ale i tak je to „úspěšná mise“, velká gratulace a hlavně zkušenost! A ještě kluci obdrželi osvědčení, která mohou přiložit k přihláškám na SŠ. Je pravda, že výchozí pozice do 3. kola nebyly nejlepší, ale kluci udrželi „svá místa“, vlastně si je vyměnili.  Třeba někdy, možná za rok, „postoupíme“ ještě dál…

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5148008