33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Začínáme pomáhat prvňáčkům

Email Tisk PDF

Tak a máme to tady! Konečně se setkáváme na začátku školního roku s novými prvňáčky. Naše první dojmy byly smíšené. Někteří z nás dokonce měli z tohoto setkání obavy. Tušili jsme však, že to bude velký zážitek a brali jsme vše velmi zodpovědně.

Netušili jsme, jací prvňáčci budou fajn kamarádi. Provedli jsme je po celé škole. Nejvíce byli nadšeni z plaveckého bazénu a sportování v tělocvičně. Dále je překvapilo, že máme dopravní hřiště.  Měli možnost si vyzkoušet i jízdu na koloběžce. No a nakonec, když kopali na bránu, žasli jsme, jací jsou to sportovci.

Dále měli prvňáčci možnost setkat se s učiteli a s vedením školy. Ve vestibulu si mohli zase prohlédnout vítězné poháry a nahlédnout i do galerie slavných osobností, které na naší škole studovaly.

I přestože jsme nevěděli, jaký úkol máme před sebou, vše jsme zvládli.

Těšíme se na další společná setkávání.

Terka a Vanessa z 9.C

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5150249