33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Start florbalových soutěží

Email Tisk PDF

V neděli 3.10. začne v Domažlicích a Tlučné sezóna pro naše florbalisty.

V Domažlicích se představí naši borci kategorie elévů, kteří hrají ligu elévů pod Českou florbalovou unií. Ve skupině se utkají s florbalisty z Domažlic a Horšovského Týna, další utkání odehrají o umístění na prvním turnaji z deseti. Utkání SK Kerio Plzeň jsou na pořadu v 10.40 a ve 12.20, následně podle umístění.

Jelikož kategorie elévů je naše nejširší, ostatní kluci hrají soutěž v Tlučné, kde jsou ještě rozděleni do dvou týmů. Oficiálně se nejedená o tak prestižní turnaj jako v Domažlicích, ale kluci se budou chtít předvést v nejlepším světle a svými výkony jistě potěší oko nejednoho fanouška florbalu. Turnaj probíhá v hale v Tlučné od 9 do 14 hodin.

Starší a mladší žáci také hrají soutěž v Tlučné, v rámci turnaje elévů mají svou vlastní kategorii. Přijďte i je podpořit, za svou píli a tréninkové i zápasové nasazení si to zaslouží!

Více infomací na stránkách týmu http://florbal33.wz.cz

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 513
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5175456