Naše škola Život školy

Vánoční dílny ŠD

K mnohaletým tradicím naší školy patří pořádání vánočních dílen ve školní družině, které připravují vychovatelky společně s dětmi. Letošní datum dílen připadl na středu 14. 12. 2016.

V 15 hodin se prostory jídelny a školní družiny začaly pomalu plnit dětmi s rodiči a prarodiči. Všichni si mohli podle zájmu vybrat z nepřeberného množství nápadů, které nabízeli pedagogové v jednotlivých třídách. Vyrábění různých vánočních dekorací pod odborným dohledem tvořilo a vznikalo pod rukama dětí, jejich rodičů i prarodičů. Vánoční dílny patří bezesporu pro nás k nejkrásnějším chvílím prožitým společně s dětmi a jejich rodiči.

Jako každý rok se těšil velké oblibě vánoční trh. V prostorách školní jídelny probíhala charitativní akce prodeje vánočních výrobků. Část výtěžku z této akce – letos bylo vybráno přes 11.000,-Kč - byla věnována na drobné dárky pro dětskou ortopedii Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně a část peněz je určena dětem naší školy na Den dětí. Touto cestou jsme chtěli poděkovat všem, kteří se dílen zúčastnili a všem, kteří přispěli na dobrou věc. Těšíme se na další ročník a doufáme, že se zase jako každý rok na chvilku zastavíte v předvánočním shonu a přijdete mezi nás.

Statistika webu

Členové : 21