Naše škola Život školy

Cesta kolem světa aneb návštěva ŠD v Plasích

V úterý 6. června 2017 vyrazily děti ze třetích a čtvrtých tříd školní družiny na výlet do Plas, kde navštívily klášter a blízký zábavný park Fantasy golf.

Při návštěvě kláštera se dozvěděly zábavnou formou spoustu informací o klášteře, jeho historii, o životě mnichů a prohlédly si bývalou sýpku, vyšláply 85 schodů do věže, kde je umístěn starý hodinový stroj, který nám ukázal, že je o něj stále vzorně pečováno a předvedl nám odbíjení zvonů.

Pak jsme se přesunuli do Fantasy golfu, který je koncipován jako cesta kolem světa. Náš průvodce – pirát Vlk – nás seznámil se zajímavostmi devíti zemí světa, povídal o historii, fauně  i floře. Fantasy golf je i plný zvířat. Celou cestou nás doprovázel kocourek Cretino a všude přítomné kachny, černé labutě, papoušci. Krásní tygři a lvi jsou chovatelskou chloubou místního adventure golfu.

Velká škoda byla, že nám nepřálo počasí. V průběhu návštěvy golfu se rozpršelo a děti si tak nemohly vyzkoušet  golf.

Statistika webu

Členové : 21