33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Život školy

Cesta kolem světa aneb návštěva ŠD v Plasích

Email Tisk PDF

V úterý 6. června 2017 vyrazily děti ze třetích a čtvrtých tříd školní družiny na výlet do Plas, kde navštívily klášter a blízký zábavný park Fantasy golf.

Při návštěvě kláštera se dozvěděly zábavnou formou spoustu informací o klášteře, jeho historii, o životě mnichů a prohlédly si bývalou sýpku, vyšláply 85 schodů do věže, kde je umístěn starý hodinový stroj, který nám ukázal, že je o něj stále vzorně pečováno a předvedl nám odbíjení zvonů.

Pak jsme se přesunuli do Fantasy golfu, který je koncipován jako cesta kolem světa. Náš průvodce – pirát Vlk – nás seznámil se zajímavostmi devíti zemí světa, povídal o historii, fauně  i floře. Fantasy golf je i plný zvířat. Celou cestou nás doprovázel kocourek Cretino a všude přítomné kachny, černé labutě, papoušci. Krásní tygři a lvi jsou chovatelskou chloubou místního adventure golfu.

Velká škoda byla, že nám nepřálo počasí. V průběhu návštěvy golfu se rozpršelo a děti si tak nemohly vyzkoušet  golf.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme

Statistika webu

Členové : 21
Obsah : 512
Odkazy : 6
Počet zobrazení článků : 5149009