33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Školní družina a klub Články z našich akcí
Školní družina a klub

Výlet za čerty do Příbrami

Email Tisk PDF

4. 12. 2019 se děti, společně s pí vychovatelkami, vypravily na výlet do ,,Pekla“ v Příbrami. Po příjezdu na místo se nás ujal p. průvodce, se kterým jsme se společně vydali do staré hornické štoly, kde nám na cestu svítily jen barevné lucerničky. Cestou jsme potkali vládce podzemí Permona a také několik malých permoníčků, kteří poctivě rubali železnou rudu.

Celý článek...
 

Výlet do divadla J.K.Tyla

Email Tisk PDF

Naši druháci vyrazili 18.11. na zajímavou exkurzi do Divadla J. K. Tyla. Vešli jsme netradičně vchodem pro zaměstnance, kde nás přivítala naše milá paní průvodkyně. První zastávkou byly krásné prostory foyer. Děti se seznámily s bustami předních herců, dramatiků a dalších známých osobností, s obrazy známých malířů, které zdobí tyto prostory. Dále jsme všichni pokračovali do hlediště. Zde děti z křesel v prvních řadách viděly úchvatnou oponu Augustina Němejce a obdivovaly překrásně zdobený lustr. Velkým zážitkem byla možnost vstoupit na jeviště a prohlédnout si ho z pohledu herců. Výhled do hlediště s 444 křesly a zlacenou výzdobou byl nádherný. Všichni se shodli, že tento malý výlet byl nezapomenutelný.

 

Centrum robotiky

Email Tisk PDF

Ve dnech 7.10., 21.10. a 4.11. jsme se žáky 3. – 5. tříd navštívili Centrum robotiky , kde jsme byli seznámeni s programováním jednoduchých her a ovládáním malého robota. Odpoledne bylo pro žáky naučné a nevšední.  Získali nové poznatky a informace z oblasti vědy a techniky. Těšíme se na další spolupráci.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Listopad 2019 08:28
 

Pohádka ze starého mlýna aneb Nebojte se hastrmanů

Email Tisk PDF

Ve čtvrtek 24. října 2019 k nám do školní družiny zavítalo loutkoherecké divadlo z Hradce Králové.

Dva sympatičtí mladíci děti seznámili s vodníkem a formou humorné přednášky představili vodníka jako vzácný pohádkový druh, jeho vlastnosti, záliby a historický význam v českých pohádkách.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Říjen 2019 10:46 Celý článek...
 

Zahájení ŠD/ŠK ve školním roce 2019/2020

Email Tisk PDF

Školní klub zahajuje provoz 3. 9. 2019, druhý den školního roku  2019/2020, od 6.00 hodin.

První den školního roku – 2. 9. 2019 si mohou zákonní zástupci žáků, kteří budou navštěvovat ŠK, od 10.00 – 12.00 vyřídit veškeré náležitosti týkající se provozu ŠK (upřesnění  odchodů,  změny tel. čísel).  Veškeré informace naleznete na webových stránkách školy.

 

Školní družina zahajuje provoz 3. 9. 2019, druhý den školního roku 2019/2020, od 6.00 hodin.

První den školního roku – 2. 9. 2019 si mohou zákonní zástupci žáků 1. tříd od 9.00 – 10.00 a zákonní  zástupci ostatních žáků, kteří budou navštěvovat ŠD, od 10.00 – 12.00 vyřídit veškeré náležitosti týkající se provozu ŠD (vyzvednutí klíčů, upřesnění  odchodů,  změny tel. čísel, přihlášení do kroužků). Veškeré informace naleznete na webových stránkách školy.

 

Divadelní představení

Email Tisk PDF

20. 2. 2019 jsme si do naší školní družiny pozvali p. Zdeňka Polacha s představením Matýsek a jeho kamarádi. Z. Polach je břichomluvec, který se zúčastnil i natáčení velmi úspěšné show TV Prima ,, Česko Slovensko má talent ‘‘. Loutku Matýska proto většina dětí dobře znala právě z televizního vystoupení. Kromě miminka Matýska, které nás všechny svým legračním projevem moc pobavilo, jsme viděli také vystoupení papouška, který se jmenoval Lady Ga- Ga. Ten byl také moc vtipný a zábavný. Celé odpoledne se vydařilo a zpříjemnilo nám čekání na blížící se jarní prázdniny. Matýska a jeho kamarády jsme na cestu domů doprovodili dlouhotrvajícím potleskem.

 


Strana 1 z 16

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme