33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vánoční dílny 2013

Email Tisk PDF

 

K mnohaletým tradicím naší školy již neodmyslitelně patří pořádání vánočních dílen, které připravují vychovatelky společně s učitelkami naší školy. Letošní datum dílen připadl na čtvrtek  12.12.2013.

V 15 hodin se prostory jídelny a školní družiny začaly pomalu plnit dětmi s rodiči a prarodiči.

Všichni si mohli podle zájmu vybrat z nepřeberného množství nápadů, které nabízeli pedagogové v dílnách. Vyrábění různých vánočních dekorací pod odborným dohledem tvořilo a vznikalo pod rukama dětí, jejich rodičů i prarodičů. Vánoční dílny patří bezesporu pro nás k nejkrásnějším chvílím prožitým společně s dětmi a jejich rodiči.

 

Současně s dílnami probíhá charitativní akce prodeje vánočních výrobků. Veškerý výtěžek z této akce – letos bylo vybráno přes 8.000,-Kč - je věnován na drobné dárky pro dětskou ortopedii Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně. Dárky byly předány vedením naší školy. Touto cestou jsme chtěli poděkovat všem, kteří se dílen zúčastnili a všem, kteří přispěli na dobrou věc. Těšíme se na další ročník a doufáme, že se zase jako každý rok na chvilku zastavíte v předvánočním shonu a přijdete mezi nás.

 

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme