33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Těšíme se do školy

Email Tisk PDF

V prvním lednovém školním týdnu se už tradičně přišli do naší školy podívat předškoláci z okolních mateřských škol, kde jsme pro ně připravili zábavné dopoledne, během kterého se budoucí prvňáčci mohli seznámit s prostředím naší školy.

 

Seznámili se s prostředím školního klubu, strávili hodinu v tělocvičně, kde je jejich starší kamarádi zasvětili do tajů tělesné výchovy. Své vědomosti si mohli malí předškoláci procvičit na interaktivní tabuli, kde jsme si pro ně připravili několik úkolů, které hravě vyřešili formou.

Jako upomínku si děti odnesly Účastnický list 33. ZŠ. Akce pro MŠ s názvem „Těšíme se do školy“  se vydařila a domníváme se, že většině předškoláků se u nás ve škole líbilo a budou se těšit v září do školy.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme