33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Ochrana zdraví a bezpečí

Email Tisk PDF

V rámci našeho celoročního projektu „Malý záchranář“ připravila školní družina a školní klub ve středu 16. 4. 2014 odpoledne přednášku na téma „Jak se správně chovat k pejskům“. Naše pozvání přijal známý kynologický odborník Bc. Stanislav Beníšek, Mjr. v.v., spolupracující s firmou High Security Plzeň.

Pan Beníšek dětem za pomoci projekce na interaktivní tabuli vysvětlil, jak se správně starat o pejska, jak ho vycvičit a jak se chovat k vlastnímu i cizímu psu. Objasnil dětem pravidla, kterými by se měly řídit při výběru pejska, která plemena jsou vhodná na domácí chov apod. Děti zajímal odborný výcvik psů a velice se jim líbila videa, na kterých byl zachycen p. Beníšek se svými psy při soutěžích, z nichž mnohé vyhráli. Přednášku doprovázel spontánní potlesk a pochvalné mručení dětí.

Po přednášce se děti přesunuly na družinové hřiště, kam p. Beníšek přivedl psí slečnu Bresty a společně nám ukázali, jak si rozumějí. Fenka plnila zadané povely a úkoly bez nejmenšího zaváhání. Majitel ji průběžně odměňoval malými pamlsky. Na závěr připravil p. Beníšek vědomostní soutěž a tři nejúspěšnější děti si odnesly drobné ceny.

Aktualizováno Středa, 14 Květen 2014 09:50  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme