33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Atletický trojboj s MŠ

Email Tisk PDF

V úterý 20. května 2014 jsme na fotbalovém hřišti uspořádali atletické závody pro mateřské školky pod názvem „Atletický trojboj“. Každoročně navštíví tuto akci několik mateřských škol se svými předškoláky (16.MŠ, 49.MŠ, 61.MŠ a 70.MŠ). Přes 100 dětí závodilo v běhu na 50m, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a všichni předškoláci si vyzkoušeli štafetu 4x50m. Vrcholem sportovního dopoledne byly závěrečné čtyřčlenné štafety 4 x 50m.

Výkony byly někdy až obdivuhodné a zvláště úsilí malých předškoláků bylo nepřehlédnutelné. Největší nasazení se projevilo ve finále štafet, kde vybraní jedinci zastupovali svou školku a zbytek jim hlasitě fandil.

Po ukončení všech disciplín následovalo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, kteří obdrželi diplomy a drobné upomínkové předměty. Na rozloučení s celou akcí na každého předškoláka čekala sladká odměna.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme