33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Den dětí v ŠD

Email Tisk PDF

V pátek 30. května 2014 jsme s dětmi ze školního klubu připravili pro děti z družiny sportovně-dovednostní odpoledne ke Dni dětí.

 

Na hřišti bylo připraveno sedm stanovišť, kde děti měly možnost nasbírat razítka za splnění úkolů. Hod kroužkem na terče, shazování pyramidy postavené z plechovek, hod míčkem na cíl - na klauna, skok do dálky z místa, chůze na dětských chůdách a ťapkách, slalom s míčkem na lžíci a skákání přes švihadlo, to byla místa, kde mohly děti ukázat svoji zručnost a sportovní nadání.

Děti se snažily a obešly všechna stanoviště a postupně získaly všechna razítka. Na všechny děti čekala sladká odměna.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme