33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vánoční dílny 2015

Email Tisk PDF

K mnohaletým tradicím naší školy již neodmyslitelně patří pořádání vánočních dílen, které připravují vychovatelky společně s učitelkami naší školy. Letošní datum dílen připadl na středu 16. 12. 2015.

V 15 hodin se prostory jídelny a školní družiny začaly pomalu plnit dětmi s rodiči a prarodiči. Všichni si mohli podle zájmu vybrat z nepřeberného množství nápadů, které nabízeli pedagogové v jednotlivých třídách. Vyrábění různých vánočních dekorací pod odborným dohledem tvořilo a vznikalo pod rukama dětí, jejich rodičů i prarodičů. Vánoční dílny patří bezesporu pro nás k nejkrásnějším chvílím prožitým společně s dětmi a jejich rodiči.

Jako každý rok se těšil velké oblibě vánoční trh. V prostorách školní jídelny probíhala charitativní akce prodeje vánočních výrobků. Část výtěžku z této akce – letos bylo vybráno přes 10.000,-Kč - byla věnována na drobné dárky pro dětskou ortopedii Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně a část peněz je určena dětem naší školy na Den dětí. Touto cestou jsme chtěli poděkovat všem, kteří se dílen zúčastnili a všem, kteří přispěli na dobrou věc. Těšíme se na další ročník a doufáme, že se zase jako každý rok na chvilku zastavíte v předvánočním shonu a přijdete mezi nás.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme