33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Školní družina a klub Články z našich akcí Kouzelné vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Kouzelné vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Email Tisk PDF

Dne 7. 12. 2016 se děti ze školní družiny a školního klubu vydaly na výlet do Divadla kouzel Pavla Kožíška v Praze na představení "Kouzelné vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek". Představení se neslo v duchu Vánoc a pomocníci z řad obecenstva dostali malý dárek v podobě kouzelnického pexesa. Viděli jsme spoustu kouzel, avšak nejvíce se dětem líbilo, když pan kouzelník svými triky napálil paní vychovatelky.

Všichni si výlet užili a už teď se těšíme na další výlet ŠD.

Aktualizováno Úterý, 20 Prosinec 2016 10:33  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme