33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Školní družina a klub Články z našich akcí Divadlo Slunečnice - HLEDÁ SE EVELÍNA

Divadlo Slunečnice - HLEDÁ SE EVELÍNA

Email Tisk PDF

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 do naší školy přijelo brněnské divadlo Slunečnice s volným pokračování m představení  Hrajeme si s pohádkou s názvem „Hledá se Evelína“.

V hudební pohádkové škole měla opět probíhat kontrola, ale inspektor Rampepurďák namísto toho hraje s učitelkou zpěvu - Evelínou Ušlechtilou na schovávanou. Do hry je nechtěně zapojena popletená učitelka Žakelína Pumprdlíčková a vše se náhle změní.

V představení  zazněla spousta krásných písní a melodií z pohádek, dětských filmů a muzikálů. Jako např. :  A co takhle svatba princi, Šípková Růženka, Ať žijí duchové, Honza málem králem, Rebelové, Šíleně smutná princezna, Lotrando a Zubejda, Královna Koloběžka.

Nejvíce byli nadšeni naši malí prvňáčci, ale i „velcí“ čtvrťáci si s chutí zatančili a zazpívali.

Aktualizováno Středa, 12 Duben 2017 08:17  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme