Školní kolo McDonalds CUpu

V pondělí, 15.10 2018, se naše školní hřiště proměnilo ve fotbalovou arénu. Sice nehrála plzeňská Viktorka, ale atmosféra byla úplně stejná. V poli se objevilo několik hvězdných týmů, zastoupených žáky prvního stupně naší školy. Děti běhaly po zelené trávě a řádně si užívaly zábavy ze hry a se vší parádou oslavovaly každý vstřelený gól do soupeřovy branky, jako „správný fotbalista“. I ti nejmladší měli možnost ukázat své fotbalové umění.

Hrálo se ve dvou kategoriích, mladší, 1. až 2. třídy a starší 3. až 4. ročníky. Vítězství si odnesli žáci z 2. B

pod vedením paní učitelky Reiningerové a chlapci a děvčata ze 4. A za přísného dohledu paní učitelky Pyškové. Ani ostatní nezůstali bez odměny. Každá třída obdržela za podaný výkon pohár a diplom. Všichni sklidili od přihlížejících fanoušků ohromující potlesk. Největší odměnou však byl pro všechny sportovní zážitek ze skvěle prožitého dopoledne. Za tento krásný den děkujeme paní vychovatelce Aleně Knězkové, která vše tak báječně zorganizovala.