33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vánoční dílny

Email Tisk PDF

Tak jako každý rok se 11. 12. 2018 proměnily prostory naší školní družiny i školního klubu ve "Vánoční dílny." V každé třídě si děti pod vedením  pí vychovatelek mohly vytvořit vánoční ozdoby, přání a jiné vánoční dárečky, kterými potěšily své blízké. Součástí dílen bylo občerstvení - vánočka, vánoční cukroví, káva i čaj. Velké pozornosti se jako vždy těšil  vánoční trh. O adventní a vánoční výrobky byl velký zájem. Část z vybraných peněz putovala opět  na dětské oddělení Ortopedické kliniky FN v Plzni v podobě dárečků pro nemocné děti. Druhá část zůstala v naší školní družině na různé akce našich dětí. Odměnou pro nás za velmi náročné odpoledne byla spokojenost dětí i rodičů.

Aktualizováno Pondělí, 25 Březen 2019 08:18  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme