33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Najdi cestu a neztrať se

Email Tisk PDF

V rámci celoročního projektu jsme v lednu navštívili Městskou knihovnu

ve Skvrňanech. Byla pro nás připravena tematická přednáška o mapách a cykloturistice. Seznámili jsme se se zájmovým sdružením „Klub českých turistů“ a jeho činností. Hlavní náplní tohoto sdružení je správa turistických a cykloturistických tras na našem území.

Žáci si mohli vyzkoušet orientaci podle turistických a cykloturistických značení. Někdo hledal cestu jako turista, někdo si zahrál na cyklistu, mohli jste zde potkat i lyžaře. Část žáků se pohybovala po okruhu naučné stezky. Na dané trase nezabloudil nikdo, protože se všichni řídili přehledným značením. Žáci si z tohoto odpoledne odnesli mnoho informací a dnes již vědí, jak se v lese neztratit.

 

Aktualizováno Pondělí, 25 Březen 2019 08:18  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme