33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Výlet do divadla J.K.Tyla

Email Tisk PDF

Naši druháci vyrazili 18.11. na zajímavou exkurzi do Divadla J. K. Tyla. Vešli jsme netradičně vchodem pro zaměstnance, kde nás přivítala naše milá paní průvodkyně. První zastávkou byly krásné prostory foyer. Děti se seznámily s bustami předních herců, dramatiků a dalších známých osobností, s obrazy známých malířů, které zdobí tyto prostory. Dále jsme všichni pokračovali do hlediště. Zde děti z křesel v prvních řadách viděly úchvatnou oponu Augustina Němejce a obdivovaly překrásně zdobený lustr. Velkým zážitkem byla možnost vstoupit na jeviště a prohlédnout si ho z pohledu herců. Výhled do hlediště s 444 křesly a zlacenou výzdobou byl nádherný. Všichni se shodli, že tento malý výlet byl nezapomenutelný.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme