33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport
Sportovní akce

Republikové finále ve florbalu

Email Tisk PDF

Žáci 33. základní školy ze 6. – 8. třídy ročník 2005 – 2006 se zúčastnili republikového finále ve florbalu v Mladé Boleslavi. Na tento turnaj se probojovali přes okresní a krajské kolo a kvalifikaci  -Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj. Republikového finále se zúčastnilo šest nejlepších týmů z republiky. Žákům z 33. ZŠ se dařilo ve skupině, kde porazili chlapce z Liberce 5:2 a z Chodova 8:1. V semifinále narazili na domácí hráče z M. Boleslavi, které porazili 5:3. Ve finále se opět střetli s družstvem z Liberce , kde tomuto týmu podlehli 2:5.

Děkujeme všem za vynikající reprezentaci školy a vynikající 2.místo.

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:13
 

Přebor v plavání ZŠ

Email Tisk PDF

Naše škola se ve čtvrtek 25. 10. 2018 zúčastnila sdruženého okresního a krajského kola v plavání ZŠ.

Z bazénu 1. ZŠ děti lovily jednu medaili za druhou. Všichni jsme odcházeli s úsměvem na tváři.

 

Výsledky závodů:

I.kat.: chlapci 1.místo; dívky 2.místo.

II.kat.: chlapci 3.místo; dívky 1.místo.

III.kat.: chlapci 1.místo; dívky 2.místo.

 

Všem plaváčkům děkujeme za vzornou a příkladnou reprezentaci školy.

 

Aktualizováno Pátek, 02 Listopad 2018 07:57
 

Přespolní běh

Email Tisk PDF

26. září 2017 jsme se zúčastnili soutěže v přespolním běhu. Všechny chci pochválit za celé dopoledne a vynikající reprezentaci školy. Ostatně posuďte sami:

  • 1.kat./dívky (Domča Nováková, Lili Cinová, Barča Šobrová, Zuza Vondrovicová, Julča Hájková, Kačka Popová) = neoblíbené 4. místo
  • 1.kat./kluci (Tom Zapletal, Seb Vacek, Kristián Vuković, Páťa Vilímek, Maty Mayr, Páťa Veselák) = stejně jako slečny 4. místo
  • 2.kat./dívky (Adrianka Würknerová, Andrejka Bieliková, Andrejka Kohoutová, Barča Štveráková, Terka Kloudová) = 2. místo
  • 2.kat./kluci (David Macháč, Adam Trojovský, Matěj Sýkora, Martin Nedomlel, Luky Stejskal, Filda Růžička) = 1. místo

Aktualizováno Úterý, 03 Říjen 2017 07:29
 

Vítězství v minifotbale

Email Tisk PDF

Během posledních čtyř let se naše škola dostala třikrát na Republikové finále v minifotbalu (Sportovní liga základních škol O pohár ministryně školství). A pokaždé jsme ze závěrečného turnaje odjížděli se zlatými medailemi. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy jsme se zúčastnili finále v Kroměříži a dokázali všechna svá utkání vyhrát. A stáli se tedy potřetí "mistry" mezi základními školami. Veškeré výsledky jsou na stránkách "sportovní ligy" (viz odkaz níže)

http://www.sportovniligazs.cz/vysledky/vysledky-minifotbalu-2016-2017/#more-3686

K úspěchu vedla cesta přes obvodní, okresní a krajská kola. Ovšem ještě před samotným finále jsem museli projít kvalifikací, kde jsme se potkali s nejlepšími týmy z Jihočeského a jižní části Středočeského kraje. Tento miniturnaj se konal v nedaleké Příbrami.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Červen 2017 09:50 Celý článek...
 

Mezinárodní Olympiáda dětí a mládeže Kalogatia 2016

Email Tisk PDF

jako trojnásobní mistři České republiky základních škol ve florbale jsme dostali pozvánku na slovenskou Olympiádu dětí a mládeže Kalokagatia 2016 do Trnavy, kde jsme reprezentovali Českou republiku, Plzeňský kraj a město Plzeň. Olympiáda dětí a mládeže s mezinárodní účastí se konala ve dnech 23. a 24. června 2016.

Reprezentace byla více než úspěšná, neboť tým 33. základní školy Plzeň nenašel v turnaji přemožitele a po zásluze zvítězil.

Celkové výsledky kategorie chlapci:

1. místo          Česká republika - 33. základní škola Plzeň

2. místo          Slovensko

3. místo          Maďarsko

Výsledky jednotlivých utkání:

CZE – SVK                9 : 0

CZE – HUN               3 : 3

SVK – CZE                3 : 8

HUN – CZE               3 : 8

 

Nejlepší hráč turnaje: Jakub Mikolášek

 

Na tomto vítězství se podíleli:

Trenéři: Petr Tábořík, Martin Voříšek a Josef Šrámek

Brankáři: Filip Šik a Martin Bezděk

Hráči: František Buranský, Kryštof Lehečka, Tomáš Pour, Filip Tábořík, Michael Haltuf, Jakub Mikolášek, Jan Myška, Adam Hašek, Tomáš Bártík, Matěj Šrámek, Tomáš Voříšek, Tomáš Linka a Tomáš Vlček

Aktualizováno Úterý, 28 Červen 2016 07:59
 

Zlatý hattrick

Email Tisk PDF

Ve dnech 17. – 18. 3. 2016 se uskutečnilo republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbalu o Pohár ministryně školství. Naši kluci se statečně probili přes všechna vyřazovací kola a mohli se tak pokusit obhájit vítězství z loňského roku.

Celý článek...
 

33. základní škola obhájila titul mistra České republiky ve florbale!

Email Tisk PDF

Opět po roce se náš tým účastnil republikového finále ve florbale základních škol, letos „O pohár ministra školství“. Oproti loňsku si náš tým účast musel vybojovat na čtyřech postupových kolech.

První utkání ve skupině na kopřivnické palubovce nás svedl do měření sil s pražským Gymnáziem Opatov, jehož barvy hájilo několik hráčů extraligového Chodova. Zápas jsme začali dobře, vedli 1:0. Pak ale přišly slabší chvilky našeho týmu a soupeř otočil na 1:2. Poprvé se v turnaji ukázalo, že naše touha po obhajobě je silná – to když jsme vyrovnali na 2:2 necelých 8 sekund před koncem. Celý zápas jsme tlačili, trefili asi 9 tyčí, spoustu střel pochytal brankář.

Celý článek...
 

Krajský přebor v plavání

Email Tisk PDF

V pátek 14. 11. 2014 se vybraní žáci naší školy zúčastnili sdruženého okresního a krajského přeboru AŠSK v plavání pro rok 2014. Tyto plavecké závody plzeňských škol se konaly na bazénu TJ Radbuza a plavala šestičlenná družstva dívek a chlapců zvlášť.

Za děvčata plavaly Andrea a Natálie Fraňkovy, Markéta Jindřichová, Simona Kordová – z 9. B, Barbora Uhlová z 8. A a Tereza Polcarová z 8. B. V chlapeckém družstvu plavali Michal Meister, Jaroslav Sochor, Adam Bareš, Alex Martinák z 9. A - a Václav Míka a Jakub Šmat z 9. B.

Obě družstva našich děvčat i chlapců vybojovala velmi dobrými výkony první místa a zúčastnění žáci tak výborně reprezentovali naši sportovní  školu s dlouholetou plaveckou tradicí.

 

33. ZŠ obhájila 3. místo v plavecké štafetě 50 x 25 m plaveme s EU

Email Tisk PDF

Plavecká štafeta 33. ZŠ obhájila 3. místo z loňského roku v korespondenční celostátní štafetě 50 x 25 m plaveme s EU a navázala na úspěchy z předešlých let v této plavecké soutěži. Všem účastníkům štafety děkuji za vzornou reprezentaci naší školy. Celkové výsledky a bližší informace http://stafeta.wz.cz .

Aktualizováno Pátek, 27 Červen 2014 07:11
 

Okresní přebor ASŠK v plavání

Email Tisk PDF

V pátek 25. 10. 2013 uspořádala 33. ZŠ Plzeň okresní přebor v plavání AŠSK. Závodů se zúčastnilo 6 škol a 23 družstev v 6 kategoriích. Domácí závodníci se vůbec neztratili a celkem 4 x vyhráli, 1 x 2. místo a 1 x 3. místo. Všem plavců reprezentujícím 33. ZŠ Plzeň děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.

Aktualizováno Středa, 13 Listopad 2013 11:13 Celý článek...
 


Strana 1 z 4

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme