Naše škola Sport Krajský přebor v plavání

Krajský přebor v plavání

V pátek 14. 11. 2014 se vybraní žáci naší školy zúčastnili sdruženého okresního a krajského přeboru AŠSK v plavání pro rok 2014. Tyto plavecké závody plzeňských škol se konaly na bazénu TJ Radbuza a plavala šestičlenná družstva dívek a chlapců zvlášť.

Za děvčata plavaly Andrea a Natálie Fraňkovy, Markéta Jindřichová, Simona Kordová – z 9. B, Barbora Uhlová z 8. A a Tereza Polcarová z 8. B. V chlapeckém družstvu plavali Michal Meister, Jaroslav Sochor, Adam Bareš, Alex Martinák z 9. A - a Václav Míka a Jakub Šmat z 9. B.

Obě družstva našich děvčat i chlapců vybojovala velmi dobrými výkony první místa a zúčastnění žáci tak výborně reprezentovali naši sportovní  školu s dlouholetou plaveckou tradicí.

Podporujeme